Ahşap Palet

Firmamız her türlü standart ve standart dışı ahşap palet üretimi yapmaktadır.


Ahşap Paletler, büyük miktarlarda yük taşımak, hasar görmeden ayrıca zamandan ve isçilikten tasarruf sağlamak amacıyla kullanılırlar. Paletler temel olarak iki taraflı, dört taraflı, tek yüzlü ve çift yüzlü olarak üretilmektedir.


Hijyen açısından da ahşap paletler yapılan araştırmalarda, plastik paletlere göre birim zamanda daha az bakteri oluşumu göstermiştir. Almanya da yapılan bu araştırmanın detaylarını ileride paylaşacağız.


Ahşap palet, palet ölçülerine ve kullanıldığı sektöre göre birçok palet çeşitlerini barındırır. En çok kullanılanları; Ahşap çam 80x120 Euro palet, Ahşap çam 100x120 ISO standart palet, Ahşap cp1 palet, ahşap cp2 palet, ahşap cp3 palet, ahşap cp4 palet, ahşap cp5 palet, ahşap cp5 palet, ahşap cp6 palet, ahşap cp7 palet, ahşap cp8 palet, ahşap cp9, Ahşap PRS 4 palet, Ahşap PRS 7 palet, Ahşap PRS 8 palet, Ahşap PRS9 palet olarak belirtebiliriz.

Ahşap Palet, Ambalaj Paleti, Tahta Palet, İhracat Paleti, Fuar Palet, Kardonlu Palet

Etiketler: Euro Palet, Palet, Palet Fiyatları, Ahşap Palet Fiyatları, İstanbul Ahşap Palet, Palet Fiyatı, Paletler, Euro Palet Fiyatları, Palet Al, Palet İstanbul, Palet Fabrikası, Palet Satın Al, Palet Ambalaj, Palet Alımı, Ağaç Palet, Paletçi, Tahta Palet Fiyatları, Paletçiler, İstanbul Tahta Palet