Skip links

Koçist Orman Ürünleri

40 Yıllık, İkinci Kuşak Tecrübenin Kaliteye Dönüştüğü Yerdesiniz

Belgelerimiz

Sanayi Sicil Belgesi

Ahşap Ambalaj Malzemesi İşaretleme İzin Belgesi

Isıl İşlem Operatör Belgesi Belgesi

 Profilimiz

Yeni bir ürün için yaptıracağınız veya mevcut kullanımınızın yerini alacak her ölçüde kereste, palet, sandık ve kafes için sizin çıkarlarınız doğrultusun da en uygun şekilde dizayn eder ve size sunar veya mevcut kullandığınız palet, sandık ve kafes ölçülerini, sepeklerini veya proje çizimlerini alarak sizin istekleriniz doğrultusunda en hızlı şekilde üretime geçer. Firmamız tüm palet, sandık, kafes elemanlarını içeren demonte paketlerini yaparak size sevk eder.

Kaliteli, dürüst ve hızlı bir pazarlama ilkesi benimsemiş olan firmamız müşterilerini memnun etmek amacı ile özel boy ve ebatta kereste, palet, sandık, kafes vb. ahsap ambalaj malzemeleri üretmekte. Bu amaçla yola çıkan firmamız kalitesinden ve dürüstlüğünden taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

 Amacımız

En kaliteli malzemeyi en kısa zamanda müşterimizin hizmetine sunmaktır. Bu bağlamda firmamızın çalışmaları daha kaliteli ve daha hesaplı malzemeyi tüketicinin hizmetine sunma ilkesiyle devam etmektedir.

 Kalite Politikamız

Ürünlerimizi zamanında teslim ederek uygun fiyat avantajı sağlayarak kaliteli ürün ve ekipmanlarını sunarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak sürekli gelişmelerini sağlamak, kaliteli bilincini yerleştirerek çalışanlarımızın sağlığı ve çevrenin korunması için maddi ve insan kaynaklarımızı seferber ederek tüm çalışanların gelişmelerini sağlamak, kuruluş olarak her alanda sürekli iyileşme ve gelişme sağlamak. Yaptığımız işi ilk seferinde ve her seferinde doğru yapmak müşteri istek ve görüşlerini esas almak, standartlara ve kalite yönetim sistemimize uygun olarak yapmak. Kaliteli bilincinin artması için tedarikçilerimiz ile birlikte koordineli çalışma içinde bulunmak. Kalite politikamız olarak belirlemiş ve hedeflenmiştir.

 Koçist Grup

Koçist Grup, orman ürünleri alanındaki yatırımı ile 37 yıldır; yapı ve inşaat sektörünün malzeme tedarikçisi olarak 2 yıldır hizmet vermektedir. 37 yıllık tecrübe ile KOÇİST grubu; doğal ortamları daha güzel ve yaşanabilir ortamlara dönüştürme becerisine sahip olan insan eliyle oluşan yapılar inşaa etmeye karar vermiştir. Yapı ve İnşaat sektörü; zaman içinde gelişim göstererek, ilkel yaşam alanlarından akıllı binalara, tozlu patikalardan, peyzaj ve çevre düzenlemesi yapılmış huzurlu yaşam alanlarına dönüşerek çeşitli teknik ve estetik evrimlere uğramıştır. Dolayısıyla sektör temsilcileri, insanlık gelişim tarihini ve kültür evrimini günümüze taşıyan ve geleceği inşaaeden yatırımcılardır. Koçist Yapı İnşaat, sizleri mutlu edecek yaşam ve çalışma alanları inşaa etmekte ve sizler için geleceği inşaa eden bir yatırımcı olmayı hedeflemektedir.​Koçist Grup 2016 yılından itibaren Koçist Teknoloji markası ile bilişim alanında da yatırım yapmıştır.